
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Capacitance | 12 pF |
| Voltage Rating | 50 V |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 2 % |
| RoHS | Compliant |
| Thickness | 0.33 mm |
Stock: 10882
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.01128 | $0.11280 |
| 50 | $0.01030 | $0.51500 |
| 100 | $0.00940 | $0.94000 |
| 500 | $0.00693 | $3.46500 |
| 1000 | $0.00436 | $4.36000 |
| 3000 | $0.00361 | $10.83000 |
| 5000 | $0.00299 | $14.95000 |
| 10000 | $0.00248 | $24.80000 |
